BRANŻE
ID:256259

Network Engineer

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Engineer

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-04-14

Branża: Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Mok Yok IT to zespół specjalistów IT, którzy z pasją tworzą nieszablonowe rozwiązania technologiczne, dostosowane dla potrzeb i do obsługi kontrahentów. Do naszego zespołu, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Network Engineer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za środowisko składające się z ok 200 urządzeń sieciowych, 20 lokalizacji, dwóch serwerowni i kilkudziesięciu połączeń WAN. Większość środowiska bazuje na sprzęcie CISCO i systemach GNU/Linux.

Network Engineer Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

Diagnozowanie problemów sieciowych oraz ich bieżące rozwiązywanie
Wprowadzanie zmian konfiguracyjnych
Administracja regułami bezpieczeństwa
Administracja serwerami GNU/Linux
Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań sieciowych
Pomoc drugiej linii wsparcia w obszarze sieci
Utrzymywanie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania:

Min. rok doświadczenie na stanowisku administratora/inżyniera sieci
Certyfikat CCNA/CCNP lub wiedza na podobnym poziomie
Znajomość technologii VPN/IPsec
Doświadczenie w konfiguracji urządzeń Cisco (routery, zapory ogniowe, przełączniki, bezprzewodowe punkty dostępowe)
Doświadczenie w administracji GNU/Linux
Doświadczenie w administracji usługami sieciowymi (np. isc-dhcp, bind, freeradius, rsyslog, squid)
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie, samodzielność i kreatywność

Mile widziane:

Wykształcenie wyższe techniczne
Znajomość rozwiązań sieciowych HP, Ubnt, Mikrotik
Znajomość architektury Cisco UWN
Znajomość Cacti, Zabbix

Oferujemy:

Możliwość pracy zdalnej
Pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Realizację swoich pasji i pomysłów
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Pakiet socjalny (opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
Uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
Biuro w samym centrum Wrocławia