BRANŻE
ID:242751

NIANIA PREMIUM - OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Firma: HI K!DS Agencja Niań i Animatorów

Stanowisko: Opiekunka do dzieci

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-09-25

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Renomowana wrocławska Agencja Niań i Animatorów HI K!DS zaprasza do współpracy Nianie Premium!

Opis stanowiska:

Do współpracy z naszą Agencją zapraszamy osoby kochające dzieci, które pracują z pasją i dzielą się z podopiecznymi dobrą energią. Chcą wnosić do codzienności maluchów radość, chcą wspierać je w ciągłym rozwoju i rozumieniu otaczającego świata.

Oczekujemy:

Szukamy Niań:

  • z doświadczeniem w opiece nad dziećmi (nie tylko zawodowe)
  • odpowiedzialnych, empatycznych i troskliwych
  • otwartych, z głowami pełnymi twórczych pomysłów
  • bacznych obserwatorów Małego Człowieka

Oferujemy:

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik - to Ty mówisz kiedy chcesz pracować!
  • stałą współpracę
  • ciągły rozwój (pakiet szkoleń)
  • partnerskie relacje
  • wsparcie doświadczonej kadry