BRANŻE
ID:254489

Monter / Monterka

Numer referencyjny: a0t4H00000sNpSPQA0

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław

Obowiązki:
  • montaż ręczny podzespołów urządzeń,
  • montaż części zamiennych zgodnie z dokumentacją techniczną i jakościową,
  • samodzielne weryfikowanie jakościowe cech przetwarzanych elementów oraz raportowanie niezgodności liderowi,
  • wykonywanie testów urządzeń i raportowanie ich wyników liderowi,
  • zgłaszanie sugestii poprawiających jakość pracy i produktu.
Wymagania:
  • doświadczenie w montażu ręcznym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • umiejętności manualne.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • 3-miesięczny okres próbny,
  • po okresie próbnym umowa na rok 4000 brutto miesięcznie,
  • premię 13% po okresie próbnym,
  • dodatek za pranie 36 zł,
  • dofinansowanie do Multisport 60%,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracę w trybie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu 605 123 562.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:montaż ręczny podzespołów urządzeń,
montaż części zamiennych zgodnie z dokumentacją techniczną i jakościową,
samodzielne weryfikowanie jakościowe cech przetwarzanych elementów oraz raportowanie niezgodności liderowi,
wykonywanie testów urządzeń i raportowanie ich wyników liderowi,
zgłaszanie sugestii poprawiających jakość pracy i produktu.

Wymagania:doświadczenie w montażu ręcznym,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
umiejętności manualne.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie,
3-miesięczny okres próbny,
po okresie próbnym umowa na rok 4000 brutto miesięcznie,
premię 13% po okresie próbnym,
dodatek za pranie 36 zł,
dofinansowanie do Multisport 60%,
ubezpieczenie na życie,
pracę w trybie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku.