BRANŻE
ID:241359

Młodszy specjalista ds.windykacji polubownej

Firma: SMS Kredyt Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-07-18

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

SMS Kredyt sp. z o.o. , jest firmą dostarczającą produkty finansowe wykorzystując innowacyjne kanały dystrybucji. W związku z dynamicznym rozwojem SMS Kredyt poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszy specjalista ds. windykacji polubownej.

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny z klientem w celu windykacji należności
  • monitoring i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności oraz motywowanie do ich spłaty
  • negocjacje warunków spłaty należności zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w systemie
  • współpracę z innymi działami w firmie

Oczekujemy:

  • doświadczenie w telefonicznej windykacji minimum 3 miesięcy
  • znajomość procesu i technik windykacji polubownej
  • wykształcenia min. średnie,
  • zdolności analitycznego myślenia
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności prowadzenia rozmów przez telefon (poprawnej dykcji, jasnego formułowania myśli)
  • umiejętności pracy pod presją czasu i stresu
  • nastawienia na osiąganie celów
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy i nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę