BRANŻE
ID:242689

Minipizza szuka pizzermana na pełny etat

Firma: Minipizza

Stanowisko: Pizzer

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-09-19

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2500 do 2900 PLN netto miesięcznie

Opis firmy:

Minipizza.pl szuka zdolnego pizzermana do swojego zespołu. Nasz lokal znajduje się w centrum Wrocławia - naprzeciw Dworca Głównego PKP. Obsługujemy zamówienia w lokalu, telefoniczne oraz zamówienia online z pyszne.pl, wooopit, pizzaportal.pl oraz głodny.pl. Stawiamy na jakość przygotowywanych potraw, dlatego do zespołu szukamy osób z doświadczeniem i pasją do gotowania.

Opis stanowiska:

Do zadań należy:
  • obsługa pizzerii i zamówień
  • przygotowywanie ciasta na pizzę
  • przyrządzanie i wypiek pizzy, focacci oraz kanapek
  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Oczekujemy:

Wymagania:
  • książeczka sanepidowska
  • doświadczenie w wypieku pizzy i pracy w pizzerii
  • umiejętność ręcznego rozkręcania pizzy (mile widziane)
  • dyspozycyjność i punktualność
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Oferujemy:
  • szkolenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie 17 zł netto / h
  • elastyczny grafik
  • zniżki pracownicze / darmowy posiłek
  • pracę na umowę zlecenie, przy dłuższej współpracy możliwa umowa o pracę