BRANŻE
ID:258080

Lider zespołu call center z językiem niemieckim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Lider

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-07-13

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów, wyspecjalizowanych w różnych kanałach komunikacji. Jesteśmy największym call center w Polsce, z placówkami w ponad 13 miastach w Polsce i w Ukrainie. Obecnie poszukujemy lidera zespołu call center we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

zarządzanie zespołem infolinijnym lub sprzedażowym,
układanie grafików, planowanie pracy zespołu,
motywowanie zespołu do osiągania najlepszych rezultatów,
raportowanie i inne działania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze oczekiwania

wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 (warunek konieczny),
umiejętność współpracy w zespole, umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
otwartość, komunikatywność, orientacja na wyniki.

Oferujemy dla Ciebie:

długofalową współpracę,
profesjonalne wdrożenie do nowej roli,
wsparcie przełożonego,
możliwość rozwoju zawodowego w największym call center w Polsce,
pakiet benefitów, dostęp do karty multisport, ubezpieczenia oraz Luxmed,
miłą atmosferę w zgranym zespole :).