BRANŻE
ID:245024

Koordynator projektu z językiem bułgarskim

Opis firmy:

Cześć!

Szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie?

Zależy Ci na wyjątkowej atmosferze oraz pracy w młodym i ambitnym zespole?

Lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na wyzwania?

Chcesz zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności?

Jeżeli chociaż na 2 pytania odpowiedziałeś twierdząco to nie mogłeś trafić lepiej!

PROSECA jest firmą świadczącą usługi opiekuńcze dla osób starszych na terenie krajów niemieckojęzycznych. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech,
  • utrzymywanie ciągłości kontraktów,
  • współtworzenie strategii rozwoju firmy na rynek bułgarski,
  • współtworzenie strategii marketingowej (w tym obsługa social media oraz tłumaczenie tekstów),
  • tworzenie i analiza raportów w celu optymalizacji prowadzonych działań.

Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku? To nic! Wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekujemy:

  • dobrej znajomość języka bułgarskiego– warunek konieczny,
  • Wykształcenia min. średnie,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz duże perspektywy rozwoju zawodowego,
  • Imprezy i wyjazdy firmowe,
  • Bogaty pakiet benefitów (Luxmed, Multisport),
  • Pracę w nowoczesnym biurze z pyszną kawą i herbatą 😊