BRANŻE
ID:246001

Konstruktor (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJCaoQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • konstruowanie urządzeń transportu bliskiego (suwnice, trawersy, uchwyty i inne) i oprzyrządowania spawalniczego, praca przy pomocy oprogramowania Solid Edge, AutoCAD,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej nowych produktów, maszyn, urządzeń,
  • zarządzanie podległym zespołem konstruktorów,
  • analiza dokumentacji konstrukcyjnej i przyjętych rozwiązań,
  • dbałość o ergonomię zaprojektowanych urządzeń,
  • odpowiedzialność za terminową realizację projektów,
  • doskonalenie rozwiązań konstrukcyjnych już istniejących, wprowadzenie usprawnień, innowacji,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji własnych i zespołu,
  • dbałość o wysoką jakość dokumentacji projektowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie zdobyte na stanowisku samodzielnego konstruktora w branży maszynowej,
  • umiejętność prowadzenia obliczeń wytrzymałościowych elementów konstrukcji maszyn,
  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym i ekonomicznym,
  • dobra znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą maszynową 2006/42/WE,
  • zdolność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy z danego obszaru,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • szkolenia wdrożeniowe i szkoleniowe,
  • codzienną współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, w zgranej i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość awansu (przejrzysta ścieżka kariery).

Obowiązki:
- konstruowanie urządzeń transportu bliskiego (suwnice, trawersy, uchwyty i inne) i oprzyrządowania spawalniczego, praca przy pomocy oprogramowania Solid Edge, AutoCAD,
- opracowywanie dokumentacji technicznej nowych produktów, maszyn, urządzeń,
- zarządzanie podległym zespołem konstruktorów,
- analiza dokumentacji konstrukcyjnej i przyjętych rozwiązań,
- dbałość o ergonomię zaprojektowanych urządzeń,
- odpowiedzialność za terminową realizację projektów,
- doskonalenie rozwiązań konstrukcyjnych już istniejących, wprowadzenie usprawnień, innowacji,
- ciągłe podnoszenie kwalifikacji własnych i zespołu,
- dbałość o wysoką jakość dokumentacji projektowej.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym,
- doświadczenie zdobyte na stanowisku samodzielnego konstruktora w branży maszynowej,
- umiejętność prowadzenia obliczeń wytrzymałościowych elementów konstrukcji maszyn,
- umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym i ekonomicznym,
- dobra znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą maszynową 2006/42/WE,
- zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy z danego obszaru,
- atrakcyjny system premiowy,
- pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
- szkolenia wdrożeniowe i szkoleniowe,
- codzienną współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, w zgranej i przyjaznej atmosferze,
- możliwość awansu (przejrzysta ścieżka kariery).