BRANŻE
ID:241734

Kierownik oddziału (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Oau2aAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-07-25

Branża: Organizacja / Zarządzanie

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • zarządzanie oddziałem w oparciu o procedury, normy i standardy obowiązujące w firmie,
  • odpowiedzialność za realizację celów i planów sprzedażowych,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, ustalanie zadań, motywowanie pracowników,
  • nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi,
  • bieżące raportowanie do przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie sprzedażowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • rzetelność, zaangażowanie, systematyczność,
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację celów biznesowych,
  • samochód służbowy, telefon,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport.

Obowiązki:zarządzanie oddziałem w oparciu o procedury, normy i standardy obowiązujące w firmie,
odpowiedzialność za realizację celów i planów sprzedażowych,
zarządzanie podległym zespołem pracowników, ustalanie zadań, motywowanie pracowników,
nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi,
bieżące raportowanie do przełożonego.

Wymagania:wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
doświadczenie sprzedażowe,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
nastawienie na realizację celów biznesowych,
wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
znajomość obsługi komputera (MS Office),
rzetelność, zaangażowanie, systematyczność,
prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:umowę o pracę,
wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację celów biznesowych,
samochód służbowy, telefon,
prywatną opiekę medyczną,
kartę MultiSport.