BRANŻE
ID:237370

Kierownik ds. logistyki w branży automotive

Numer referencyjny: a0t5800000FZs2aAAD

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • planowanie, organizowanie i zarządzanie procesami logistycznymi w firmie,
  • nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników,
  • koordynowanie dostaw, wysyłek oraz planów produkcyjnych,
  • planowanie działań krótko i długoterminowych,
  • usprawnianie procesów oraz tworzenie odpowiednich standardów,
  • nadzorowanie budżetu,
  • przygotowywanie raportów, zestawień, kalkulacji oraz prezentowanie wyników.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane związane z logistyką lub techniczne),
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - optymalnie w firmie produkcyjnej związanej z przemysłem motoryzacyjnym,
  • wiedza i doświadczenie związanego z zarządzaniem,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz systemu SAP,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów AutoCAD oraz Catia V5 będzie dodatkowym atutem rekrutacyjnym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę z renomowana firmą (lokalizacja - Wrocław),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:planowanie, organizowanie i zarządzanie procesami logistycznymi w firmie,
nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników,
koordynowanie dostaw, wysyłek oraz planów produkcyjnych,
planowanie działań krótko i długoterminowych,
usprawnianie procesów oraz tworzenie odpowiednich standardów,
nadzorowanie budżetu,
przygotowywanie raportów, zestawień, kalkulacji oraz prezentowanie wyników.

Wymagania:wykształcenie wyższe (preferowane związane z logistyką lub techniczne),
przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - optymalnie w firmie produkcyjnej związanej z przemysłem motoryzacyjnym,
wiedza i doświadczenie związanego z zarządzaniem,
bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz systemu SAP,
zaawansowana znajomość języka angielskiego,
znajomość programów AutoCAD oraz Catia V5 będzie dodatkowym atutem rekrutacyjnym.

Oferujemy:umowę o pracę z renomowana firmą (lokalizacja - Wrocław),
atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny,
prywatną opiekę medyczną,
niezbędne narzędzia pracy,
realną możliwość rozwoju zawodowego.