BRANŻE
ID:240805

KONTROLER JAKOŚCI WYROBU - PRACA DLA STUDENTA W OKRESIE WAKACYJNYM

Numer referencyjny: QSPP681-DS

Opis firmy:

QMAF to grupa pasjonatów, których łączy jeden cel – odpowiednia jakość we właściwym czasie.

Pomagamy firmom w utrzymaniu odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów. Kontrolujemy części i wyroby gotowe przesyłane między firmami, wspieramy procesy wytwarzania, usuwamy wady, dbamy o terminowy przepływ komponentów w globalnym łańcuchu dostaw. Wszystko po to aby zamówione wyroby dotarły do klienta na czas. Nasi klienci to głównie producenci samochodów, urządzeń RTV-AGD, elektroniki oraz ich dostawcy.

Lubisz robić dobre rzeczy? Nie boisz się wyzwań?
Jeśli tak to zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Kogo szukamy?
W tej chwili szukamy studentów do projektu realizowanego z naszym partnerem we Wrocławiu.
Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze i zdobyć doświadczenie, masz wolny czas, chcemy abyś dołączył do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

- Kontrola jakości oraz pakowanie plastikowych części
- Praca według przekazanych instrukcji
- Stosowanie obowiązujących standardów, między innymi BHP, 5S

Oczekujemy:

- Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej
- Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu

Oferujemy:

- Szkolenia i narzędzia
- Uczciwe wynagrodzenie na umowie zlecenie
- Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy z młodym zespołem
- Dofinansowania, system premiowy oraz przyjazną atmosferę w pracy