BRANŻE
ID:260725

Junior Software Developer

Opis firmy:

O KARPATO
Jesteśmy doświadczonym zespołem zajmującym się dostarczaniem rozwiązań opartych na produktach chmurowych Salesforce.

Nasze usługi obejmują konsultacje z zakresu możliwości systemu i przydatności w firmie, wdrożenie i integrację systemu, administrację oraz szkolenia pracowników i programistów.

Na co dzień zajmujemy się dostosowywaniem produktów Salesforce do potrzeb klienta, prowadzimy projekty oraz udostępniamy naszych doświadczonych pracowników, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na swoim biznesie.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza poparta certyfikatami, zaangażowanie oraz zadowolenie naszych klientów zaowocowało uzyskaniem tytułu Oficjalnego Partnera Salesforce.

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w młodej szybko rozwijającej się firmie z naciskiem na rozwój osobisty.
Praca przy najnowszych technologiach chmurowych ale i nie tylko.
Jeżeli chcesz szybko rozwinąć skrzydła jest to praca właśnie dla Ciebie!
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwój istniejących systemów oraz pracę nad rozwojem nowych rozwiązań.
Na początek oferujemy płatne praktyki z zarobkami 2500-3000

Praca we Wrocławiu

Oczekujemy:
  • wyksztalcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów technicznych o profilu informatycznym lub zbieżnym
  • dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS3
  • znajomość minimum jednego jezyka obiektowego np. Java, C#,
  • Znajomość baz danych SQL
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz kojarzenia faktów
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowania i chęci nauki prezentowanej wiedzy

MILE WIDZIANE:
  • Git
  • Continuous Integration
  • rozwiązania chmurowe (Salesforce)
  • WebServisy (REST, SOAP)

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ:
  • bardzo szybki rozwój
  • finansowanie certyfikatów
  • praca z najnowszymi technologiami
  • możliwość szybkiego awansu
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • interesująca i pełna wyzwań praca.
  • zajęcia w zespole ze wsparciem doświadczonych programistów