BRANŻE
ID:245123

JUNIOR SALES SPECIALIST

Numer referencyjny: 01/JSS

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2019-02-05

Branża: Informatyka / Programowanie, Obsługa klienta / Sprzedaż, Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

ChallengeRocket.com – to start-up działający w obszarze HR-TECH i INNOWACJI o globalnym zasięgu. Zajmujemy się kompleksową rekrutacją pracowników IT (pozyskiwanie i ewaluacja umiejętności) z wykorzystaniem metod sztucznej inteligencji. Świadczymy usługi w zakresie organizacji hackathonów do pozyskiwania innowacyjnych pomysłów i odkrywania talentów. Z ChallengeRocket współpracują m.in. Santander Bank, Ryanair, IBM, Accorhotels czy NVIDIA.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów anglojęzycznych
  • Przeprowadzanie researchów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Partnerami
  • Wdrażanie własnych pomysłów działań sprzedażowych
  • Realizacja wyznaczonych celów (KPI)
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Monitorowanie działań konkurencji

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości j.angielskiego (co najmniej poziom C)
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Zaangażowania i własnej inicjatywy
  • Samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Mile widziany status studenta (chętnie studenci zaoczni)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w kształtowaniu firmy, realny wpływ na rozwój kariery
  • Atmosferę w pracy nastawioną na współpracę i rozwój
  • Doskonałą lokalizację biura na rynku we Wrocławiu
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne