BRANŻE
ID:246526

Inżynier konstruktor (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJIyNQAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących części, zespołów, maszyn i urządzeń,
  • opracowanie konstrukcji z zachowaniem założeń projektowych i analizy założeń budżetowych,
  • optymalizacja konstrukcji pod względem minimalizacji kosztów i czasochłonności wykonania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobu,
  • optymalizacja konstrukcji na podstawie obliczeń konstrukcyjnych,
  • standaryzacja rozwiązań konstrukcyjnych,
  • opracowanie pełnej dokumentacji technicznej wraz z analizą ryzyka projektowanego produktu końcowego,
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w oparciu o system Solid Works.
Wymagania:
  • dobra znajomość oprogramowania Solid Works,
  • samodzielne opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i montażowej projektowanych zespołów,
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania schematów pneumatyki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań projektowych polegających na opracowywaniu nowych i modyfikowaniu istniejących rozwiązań konstrukcyjnych z zakresu szeroko pojętej mechaniki i budowy maszyn.
Oferujemy:
  • pracę w nowym zakładzie produkcyjnym z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zaawansowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi,
  • pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • aktywny rozwój zawodowy w ramach organizacji,
  • pracę w lokalizacji: Bielany Wrocławskie.

Obowiązki:
- projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących części, zespołów, maszyn i urządzeń,
- opracowanie konstrukcji z zachowaniem założeń projektowych i analizy założeń budżetowych,
- optymalizacja konstrukcji pod względem minimalizacji kosztów i czasochłonności wykonania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobu,
- optymalizacja konstrukcji na podstawie obliczeń konstrukcyjnych,
- standaryzacja rozwiązań konstrukcyjnych,
- opracowanie pełnej dokumentacji technicznej wraz z analizą ryzyka projektowanego produktu końcowego,
- tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w oparciu o system Solid Works.

Wymagania:
- dobra znajomość oprogramowania Solid Works,
- samodzielne opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i montażowej projektowanych zespołów,
- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe techniczne,
- umiejętność czytania schematów pneumatyki,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność,
- umiejętność samodzielnego realizowania zadań projektowych polegających na opracowywaniu nowych i modyfikowaniu istniejących rozwiązań konstrukcyjnych z zakresu szeroko pojętej mechaniki i budowy maszyn.

Oferujemy:
- pracę w nowym zakładzie produkcyjnym z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zaawansowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi,
- pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- aktywny rozwój zawodowy w ramach organizacji,
- pracę w lokalizacji: Bielany Wrocławskie.