BRANŻE
ID:259750

Instruktor warsztatów dla dzieci

Firma: Brainy

Stanowisko: Instruktor

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-09-23

Branża: Szkolenia / Edukacja

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Od wielu lat zajmujemy się organizacją warsztatów edukacyjnych dla dzieci, specjalizując się przede wszystkim w prowadzeniu zajęć z robotyki na różnych poziomach nauczania. Posiadamy autorski program zajęć, doświadczenie, chęć dzielenia się pasją i wiedzą.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy instruktorów do prowadzenia autorskich warsztatów z robotyki dla dzieci w wieku 5-12 lat.
Na zajęciach dzieci budują roboty wykorzystując klocki Lego WeDo, Spike oraz Lego Mindstorms, na koniec programując je w dedykowanej aplikacji. Jeśli jesteś osobą otwartą i kontaktową, czujesz się dobrze z dziećmi oraz chcesz się dużo nauczyć zapraszamy do aplikowania. Z nami zdobędziesz niepowtarzalne doświadczenie w pracy z dziećmi, z zastosowaniem nowoczesnych i sprawdzonych metod nauczania.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie warsztatów robotyki w trakcie roku szkolnego i wakacji przy wykorzystaniu dedykowanych zestawów edukacyjnych
  • rozwijanie talentów oraz zainteresowań technicznych dzieci uczęszczających na zajęcia.

Oczekujemy:

Wymagania:
  • zaangażowanie i chęć rozwoju w obszarze prowadzenia warsztatów edukacyjnych dla dzieci
  • komunikatywność, dynamiczność i odpowiedzialność
  • predyspozycje techniczne i/lub pedagogiczne ( mile widziani studenci kierunków ścisłych lub pedagogicznych)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Gwarantujemy elastyczność w ustalaniu grafiku zajęć, atrakcyjne wynagrodzenie, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość długoterminowe współpracy (w roku szkolnym, w ferie i wakacje).

 Zapewniamy przeszkolenie, komplet materiałów oraz pełne przygotowanie merytoryczne do prowadzenia warsztatów z robotyki