BRANŻE
ID:254785

Infolinia - praca dla studenta

Jeśli odpowiedziałeś tak - ta oferta jest dla Ciebie!Do naszego zespołu poszukujemy konsultanta ds. telefonicznej obsługi klienta.

Infolinia - praca dla studenta Zadania:

# odbieranie połączeń# obsługa klienta zgodnie ze standardami# budowa i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami firmy# realizacja planów# raportowanie na bieżąco wyników pracy

Wymagania:

# pozytywne nastawienie# umiejętności swobodnej komunikacji;# wysoka kultura osobista# zaangażowania# motywacja i entuzjazm do realizowania zadań# chęć do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowych# płynna znajomość języka polskiego# dyspozycyjności podczas 5-dniowego pakietu wdrożeniowego

Oferujemy:

# elastyczny grafik - nie musisz się martwić o to jak połączyć naukę z pracą# stabilne wynagrodzenie oparte na stawce podstawowej + premie uzależnione od jakości rozmów/sprzedaży# pełen pakiet wdrożeniowy, które w 100% przygotuję Cię do Twojej roli!# pracę w samym sercu miasta - na wrocławskim rynku# stabilne warunki oraz atrakcyjny i wysoki systemem motywacyjny# możliwość rozwoju - z Nami zajdziesz wysoko!

Miejsce:Wrocław Wrocław