BRANŻE
ID:244791

IT Researcher

Numer referencyjny: ITR/WRO/0119/MCZ

Firma: Relyon IT Services

Stanowisko: Rekruter

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2019-01-16

Branża: Kadry / HR, Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Relyon IT Services jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży IT na polskim rynku. Dzięki temu oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, ciekawe i duże projekty oraz szerokie możliwości rozwoju w ramach organizacji.

Obecnie do naszego wrocławskiego zespołu IT poszukujemy pozytywnie nastawionych osób, które chcą się rozwijać w obszarze rekrutacji IT.

Opis stanowiska:

  • wspieranie początkowych etapów procesów rekrutacyjnych na role IT,
  • publikację ogłoszeń, direct search, telefoniczne rozmowy z kandydatami,
  • wprowadzanie danych do systemów ATS,
  • współpracę z zespołem projektowym.

Oczekujemy:

  • motywacji by poznać branżę IT i tajniki rekrutacji,
  • znajomości zasad poruszania się w mediach społecznościowych,
  • łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji,
  • bycia skuteczny/a w tym co się robi.

Oferujemy:

  • szkolenia podnoszące wachlarz kompetencji,
  • długofalową współpracę na pełny etat,
  • pracę zdalną raz w miesiącu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • pakiet sportowy,
  • wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Do aplikacji prosimy o dołączenie treści zgód numer 1 i 2 obowiązkowo oraz zgody numer 3 opcjonalnie.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail:rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.