BRANŻE
ID:242390

Dyrektor operacyjny (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OawVjAAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-09-03

Branża: Organizacja / Zarządzanie

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • kształtowanie i realizacja strategii rozwoju firmy w Polsce,
  • odpowiedzialność za wynik finansowy spółki,
  • odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych,
  • optymalizacja procesów biznesowych, struktury kosztów, zapasów i inwestycji,
  • nadzór nad działem, jakością świadczonych usług i administracją,
  • motywowanie i rozwój pracowników,
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe - ekonomiczne lub techniczne - mile widziane studia MBA,
  • minimum 5-letnie doświadczenie menadżerskie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • czynne prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, komputer,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.

Opis stanowiska:kształtowanie i realizacja strategii rozwoju firmy w Polsce,
odpowiedzialność za wynik finansowy spółki,
odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych,
optymalizacja procesów biznesowych, struktury kosztów, zapasów i inwestycji,
nadzór nad działem, jakością świadczonych usług i administracją,
motywowanie i rozwój pracowników,
raportowanie bezpośrednio do zarządu.

Oczekiwania: wykształcenie wyższe - ekonomiczne lub techniczne - mile widziane studia MBA,
minimum 5-letnie doświadczenie menadżerskie,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
samodzielność i odpowiedzialność,
czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:samodzielne i pełne wyzwań stanowisko,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, komputer,
atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.