BRANŻE
ID:258579

Dostawca jedzenia | Kurier, kierowca z własnym samochodem

Firma: Pizzeria

Stanowisko: Pizzer

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-08-04

Branża: Transport / Spedycja, Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: od 3000 do 5000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 10

Opis firmy:

Pizzeria działająca już 3 rok szuka nowych fajnych ludzi do zwariowanego zespołu.

Pragniemy poinformować, że pomimo pandemii zachowaliśmy wszystkie miejsca pracy.

Opis stanowiska:

Cześć!

Szukamy młodych i energicznych kierowców z własnym samochodem do naszej nocnej pizzerii. Praca OD ZARAZ.

Głównie praca w godzinach wieczorno-nocnych, ale możliwa również zmiana w dzień w weekendy. Poszukujemy osób na stałe, ale również na same weekendy (piątek, sobota i niedziela).

Dzielnica Fabryczna i/lub Śródmieście.

Szukamy również kelnerki / pomocy kuchennej.

Oczekujemy:

  • Posiadanie sprawnego samochodu
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • Skupienia na pracy
  • Uczciwości i punktualności

Oferujemy:

  • elastyczny grafik (raz na miesiąc ustalamy grafik),
  • darmowy posiłek pracowniczy.
  • przyjazną atmosferę w pracy (i tego samego wymagamy od Ciebie)
  • Wynagrodzenie (stawki netto = na rękę):

Pierwszy miesiąc: 15zł + 70gr / km

Przy dłuższej i owocnej współpracy stawka będzie rosnąć.