BRANŻE
ID:253558

Doradca klienta - od zaraz

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2020-08-25

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Doradca klienta - od zaraz Zadania:

Realizacja celów budżetowych poprzez:

- zdefiniowanie potencjału klienta, jego wymagań- obsługa dotychczasowych klientów,- prowadzenie negocjacji handlowych z dbałością o interes firmy,- obsługa systemu

Oczekiwania:

- łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na nowe doświadczenia,- zorientowanie na osiąganie postawionych celów,- sumienność,- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,- samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji;- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.- darmowe szkolenia,- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokich premii- elastyczny grafik

Miejsce:Wrocław Wrocław