BRANŻE
ID:240614

Doradca Klienta w sklepie internetowym Higieniczny.pl

Numer referencyjny: 01/06/2018DK

Opis firmy:

Sklep Higieniczny.pl jest dystrybutorem urządzeń i akcesoriów łazienkowych do utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej.

Opis stanowiska:

- telefoniczna i mailowa obsługa klientów (sprzedaż przychodząca);
- nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów;
- obsługa sklepu internetowego (udzielanie rzetelnej informacji, dobra znajomość produktów z oferty sklepu);
- obsługa merytoryczna sklepu internetowego (opisy produktów, treści prezentowanych na stronie);
- przygotowywanie towaru do wysyłania, kontakt z firmami kurierskimi;
- obsługa zwrotów, wymiany, reklamacji.

Oczekujemy:

- doświadczenie w obsłudze klienta;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
- empatia i cierpliwość do obsługiwanych klientów;
- samodzielność i umiejętności organizacyjne;
- kultura osobista oraz dokładność;
- swobodne poruszanie się w środowisku internetowym;
- umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane:

- doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego;
- umiejętność i łatwość w tworzeniu opisów produktów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (praca od 8:00 do 16:00);
- przyjazną atmosferę;
- możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności;
- narzędzia niezbędne do pracy.