BRANŻE
ID:246805

Doradca Klienta Bankowość

Firma: Talent Place

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2019-05-22

Branża: Bankowość / Finanse, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 20

Liczba godzin dziennie: 4

Opis firmy:

 Jeśli jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej, zależy Ci na rozwoju i podnoszeniu swoich kompetencji, a przy tym jesteś pozytywnie nastawiony i odważnie dążysz do wyznaczonych celów - ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta - znanego i rozpoznawalnego Banku poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w Contact Centre.

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klientów Banku

  • rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klientów

  • prowadzenie sprzedaży produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów

  • realizowanie operacji bankowych

  • budowanie dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi

Oczekujemy:

  • min. średnie wykształcenie

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • poprawna dykcja

  • umiejętność obsługi komputera

  • chęć do pracy zmianowej

  • gotowość do stałego poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • program sportowo-rekreacyjny Multisport

  • pracownicze ubezpieczenie grupowe

  • program cafeteryjny (dofinansowanie do lunchów oraz bilety do kina)

  • profesjonalne szkolenia

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • dostęp do atrakcyjnej oferty produktów bankowych