BRANŻE
ID:272170

Doradca Klienta

Numer referencyjny: Doradcy Klienta

Firma: KPF PLUS Sp. z o.o. Sp.k.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2023-01-23

Branża: Bankowość / Finanse

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 2000 do 3000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 6

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Kancelaria Prawno FInansowa PLUS działa od 6 lat i specjalizuje się w obsłudze firm. Zajmujemy się bieżącą obsługą potrzeb przedsiębiorców w zakresie pozyskania porad prawnych a także finansowania w postaci faktoringu, kredytów i leasingu.

Dzięki interdyscyplinarności mamy możliwość kompleksowo pomagać naszym partnerom w prowadzeniu ich firm.

Opis stanowiska:

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające status studenta do dołączenia dla naszego działu Wsparcia Sprzedaży.

Do obowiązków Doradcy Klienta będzie należało przede wszystkim:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- współpraca z klientami z portfela
- wsparcie zadań z zakresu obsługi biura

Nie wymagamy doświadczenia choć praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym walorem.

Oczekujemy:

Od naszych Kandydatów oczekujemy zaangażowania i sumienności w w wykonaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

Naszym Doradcom oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia
  • możliwość kontynuowania kariery w instytucjach finansowych
  • partnerską atmosferę
  • ciekawy i niebanalny produkt (finansowanie firm)

Dane kontaktowe:

Osoby zainteresowane aplikacją prosimy o przesłanie CV na adres:

biuro@kpfplus.pl

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.