BRANŻE
ID:256404

Dekorator wnętrz biurowych

Firma: CCIG Group

Stanowisko: Dekorator

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-04-20

Branża: Budownictwo / Nieruchomości

Rodzaj: Praca dodatkowa

Szukamy ludzi z osobowością. Uważamy, że łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter. Obecnie do współpracy poszukujemy dekoratora wnętrz , początkowo do projektu ok 700m2, z możliwością rozszerzenia współpracy na kolejne projekty biur w całej Polsce.

Dekorator wnętrz biurowych Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

przygotowywanie inspirujących projektów wnętrz biur i ich wizualizacji
przygotowywanie projektów wykonawczych
dobór materiałów wykończeniowych
wykonanie wizualizacji

Nasze oczekiwania:

wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu architektonicznym bądź artystycznym
kreatywność, entuzjazm, pasja!
bardzo dobra organizacja pracy
znajomość aktualnych trendów rynkowych
umiejętność współpracy z różnymi podwykonawcami

Oferujemy:

możliwość wykorzystania doświadczenia w projektowaniu dużych powierzchni
umowę B2B
możliwość długofalowej współpracy przy kolejnych zleceniach