BRANŻE
ID:260106

Cukiernik / pomoc cukiernika / piekarz

Opis firmy:

Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu zatrudni osobę z mile widzianym doświadczeniem w branży gastronomicznej do ręcznej produkcji pączków, faworków, donutów i wypieku chleba.

Opis stanowiska:

  • Obowiązki związane ze stanowiskiem cukiernik / pomoc cukiernika / ciastkarz,
  • Dbałość o jakość wyrabianych produktów,
  • Przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,
  • Dbanie o czystość miejsca pracy.

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni, cukierni lub gastronomii,
  • Podstawowa umiejętność pracy w kuchni, gotowaniu, pieczeniu, smażeniu,
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość jej wyrobienia,
  • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się polskiej firmie,
  • Wynagrodzenie 4000-5000 pln/miesiąc brutto,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie próbnym możliwa umowa o pracę,
  • Uczestnictwo w szkoleniu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca 5 dni w tygodniu, ale również czasami w weekend wówczas wolne dni w tygodniu.

Dane kontaktowe:

Prosimy o wysłanie swojego cv ze zdjęciem na adres t.zalewski@wytworniapaczkow.pl tylko i wyłącznie osoby zainteresowane pracą. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.