BRANŻE
ID:259844

Barista mobilnej kawiarni rowerowej Bike Cafe

Opis firmy:

Cześć!

Poszukujemy osób do pracy w Bike Cafe – największej sieci kawiarni mobilnych w Polsce. Od lat rozwijamy naszą sieć we Wrocławiu.

Prosimy o zapoznanie z nasza firmą na www.bikecafe.pl

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko barista mobilnej kawiarni Bike Cafe

Oczekujemy:

  • Statusu studenta zaocznego/dziennego/ucznia
  • Aktualnej książeczki sanepid-owskiej
  • Pozytywnej energii
  • Zaangażowania
  • Samodzielności
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako barista/kelner

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Transparentne warunki rozliczenia
  • Atrakcyjną stawkę godzinową, wzrastającą wraz z doświadczeniem + napiwki
  • Elastyczne godziny pracy, dopasowane do Twoich potrzeb
  • Pracę w różnych ciekawych miejscach we Wrocławiu, gdzie "coś się dzieje" + eventy
  • Pracę przez cały rok (o każdej porze roku)
  • Pracę w fajnym, zgranym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Szkolenia

Dane kontaktowe:

Szanowni Państwo,

Stosując w praktyce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), jako Firma, dbająca o utrzymanie wysokich standardów w zakresie ochrony danych osobowych, poniżej przekazujemy istotne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych jako kandydatów do pracy.

Wyjaśnienie

1. Administrator Danych Osobowych: Administratorem danych osobowych jest Stalwart Manacus SC ul. Mieszczańska 27/66, 50-201 Wrocław, (dalej również zwana Spółką).

2. Źródło danych: Dane, których Spółka jest Administratorem zostały pozyskane bezpośrednio od Państwa w procesie rekrutacji.

3.Cel, zakres i podstawy przetwarzania: Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, dane o wykształceniu, umiejętnościach, doświadczeniu zawodowym, dane o poprzednich pracodawcach, zajmowanych stanowiskach oraz obowiązkach zawodowych) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego: - umowa zlecenie / o dzieło - art. 6 ust. 1 lit. b RODO, - umowa o pracę – art. 6 ust. 1 lit. c RODO, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tzw. „dane wrażliwe”) konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz rozporządzenie ministra rodziny, pracy i polityki społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej.

4. Odbiorcy danych: Dane osobowe kandydatów do pracy nie są przekazywane innym odbiorcom.

5. Okres przechowywania danych: Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

6. Prawa osób, których dane dotyczą   Mają Państwo prawo do:

1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

4) prawo do usunięcia danych osobowych;

5) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00–193 Warszawa.

7. Informacja o wymogu podania danych: Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

8. Zautomatyzowane przetwarzanie danych Państwa dane osobowe nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani nie będą profilowane.

9. Jak się z nami skontaktować w sprawie przetwarzania Państwa danych osobowych? We wszystkich sprawach związanych z Państwa danymi osobowymi prosimy o kontakt na adres siedziby firmy.