BRANŻE
ID:241477

Asystentka/Asystent w biurze rachunkowym

Numer referencyjny: CTX/7/2018/DSPL

Firma: Capital Tax

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-07-17

Branża: Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Jesteśmy biurem rachunkowym specjalizującym się w obsłudze rachunkowo - podatkowej spółek kapitałowych.
Obsługujemy kilkadziesiąt podmiotów zobligowanych do prowadzenia ksiąg handlowych.
Zajmujemy się rejestracją, przekształcaniem oraz łączeniem spółek.
Prowadzimy księgowość jednoosobowych działalności gospodarczych i osób fizycznych będących wspólnikami spółek prawa handlowego.
Świadczymy usługi z zakresu kadr i płac.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do prac administracyjno - księgowych.
Wprowadzanie dokumentów księgowych, przygotowywanie dokumentów do kontroli, do przekazania klientom.
Nie wymagamy doświadczenia.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności w okresie wakacyjnym,
  • sumienności,
  • odpowiedzialności.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym lub opisem aktualnej sytuacji i możliwości współpracy.
Studentów prosimy o wskazanie trybu studiów.
Oferujemy możliwość współpracy studentom studiów dziennych.

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie ze stawką godzinową,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia rozwoju zawodowego,
  • możliwość kontynuowania pracy na stanowisku: księgowa/księgowy,