BRANŻE
ID:241519

Asystent w Dziale Międzynarodowym

Opis firmy:

EW COLLECTIONS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest firmą o ugruntowanej pozycji w branży zarządzania wierzytelnościami B2B, od ponad dekady działając pod marką EuroWindykacja.

CV należy przesyłać drogą elektroniczną z dopiskiem ASYSTENT W DZIALE MIĘDZYNARODOWYM oraz klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Opis stanowiska:

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT W DZIALE MIĘDZYNARODOWYM

Zakres obowiązków:
  • realizacja czynności operacyjnych związanych z działalnością Działu Międzynarodowego,
  • prowadzenie obsługi podmiotów partnerskich Spółki,
  • prowadzenie komunikacji z podmiotami partnerskimi,
  • sporządzanie dokumentacji informacyjnej na potrzeby prowadzonych postępowań,
  • wprowadzanie i obróbka danych do systemu informatycznego,
  • inne czynności związane z działalnością Spółki.

Oczekujemy:

Wymagania:
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu dobrym;
  • status studenta;
  • komunikatywność;
  • dokładność;
  • zaangażowanie;
  • znajomość obsługi MS Office;
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w otoczeniu międzynarodowym,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • zatrudnienie na umowę-zlecenie,
  • pracę wyłącznie w dni robocze bez nadgodzin,
  • możliwość stałego zatrudnienia w zależności od osiąganych wyników i zaangażowania,