BRANŻE
ID:234987

Asystent prawny

Opis firmy:

Kancelaria Prawno-Windykacyjna  Alfa-Grot Sp. z o.o.
zatrudni na stanowisko- asystent prawny

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały m.in.:

  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych
  • sporządzanie pism przedsądowych, procesowych oraz pism w toku postępowania egzekucyjnego
  • przygotowywanie pozwów, projektów umów i innych dokumentów na potrzeby Kancelarii
  •    udzielanie informacji klientom Kancelarii
  •   negocjowanie warunków ugód
  •  zastępowanie radcy prawnego przed sądami, urzędami i innymi jednostkami organizacyjnymi
  • praca także przy wymagających i niestandardowych projektach.

Oczekujemy:

Poziom wykształcenia:

  • status aplikanta radcowskiego lub ukończone minimum 4 lata studiów prawniczych

Umiejętności i uprawnienia:

  • samodzielność, sumienność i odpowiedzialność, wysoka motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność w godzinach 8-16,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • umowa o pracę na czas określony/ nieokreślony ( do uzgodnienia)
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia