BRANŻE
ID:240690

Asystent/ka działu samochodów używanych

Numer referencyjny: a0t5800000OZOWlAAP

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-06-06

Branża: Inne, Transport / Spedycja

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • bieżąca obsługa systemu z bazą danych pojazdów,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję samochodów na placu (ustawienie, czystość),
  • jazdy testowe z klientami,
  • uzupełnianie paliwa i podstawowe usprawnianie pojazdów (ładowanie akumulatora, dopompowanie opon itp.),
  • podstawianie i odbieranie pojazdów z serwisu,
  • kompletowanie dokumentów i kluczy zapasowych,
  • powielanie i aktualizacja ogłoszeń na wszystkich obsługiwanych portalach,
  • wstępna obsługa klienta (ogólna prezentacja pojazdu, zaproszenie do biura).
Wymagania:
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie pomiędzy 9:00 a 18:00,
  • prawo jazdy kat. B (ważne przynajmniej od roku),
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziany status ucznia / studenta.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • ciekawą pracę w branży motoryzacyjnej,
  • możliwość rozwoju w branży, poszerzenia swoich zainteresowań,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • pracę we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, okolice Muchoboru Wielkiego oraz Oporowa).

Obowiązki:bieżąca obsługa systemu z bazą danych pojazdów,
dbanie o prawidłową ekspozycję samochodów na placu (ustawienie, czystość),
jazdy testowe z klientami,
uzupełnianie paliwa i podstawowe usprawnianie pojazdów (ładowanie akumulatora, dopompowanie opon itp.),
podstawianie i odbieranie pojazdów z serwisu,
kompletowanie dokumentów i kluczy zapasowych,
powielanie i aktualizacja ogłoszeń na wszystkich obsługiwanych portalach,
wstępna obsługa klienta (ogólna prezentacja pojazdu, zaproszenie do biura).

Wymagania:możliwość pracy od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie pomiędzy 9:00 a 18:00,
prawo jazdy kat. B (ważne przynajmniej od roku),
biegła znajomość obsługi komputera,
podstawowa znajomość pakietu MS Office,
mile widziany status ucznia / studenta.

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
ciekawą pracę w branży motoryzacyjnej,
możliwość rozwoju w branży, poszerzenia swoich zainteresowań,
pracę w miłej atmosferze,
pracę we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, okolice Muchoboru Wielkiego oraz Oporowa).