BRANŻE
ID:244931

Asystent/ka ds. Administracji

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. – wyspecjalizowany dostawca usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Asystent/ka Działu Administracji
Wrocław
Typ umowy: Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

Jako członek naszego zespołu będziesz:
  • Utrzymywać kontakt z naszymi pracownikami odnośnie postępowań dotyczących PIT-11,
  • Przyjmować wpływające zgłoszenia oraz wnioski przy korektach PIT-11,
  • Obsługiwać korespondencje wychodzącą i przychodzącą,
  • Współpracować z innymi działami.

 Czekamy na aplikacje kandydatów, którzy:

  • Są zmotywowani i chętni do zdobycia nowych kompetencji zawodowych,
  • Cechują się dokładnością oraz dbałością o część formalną sporządzanych dokumentów,
  • Odznaczają się sumiennością w realizacji działań,
  • Potrafią pracować w środowisku MS Office.

Mile widziana:
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy:
  • Wewnętrzne szkolenia z obsługi klienta oraz podstaw podatkowych,
  • Podnoszenie kompetencji zawodowych,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokich standardach,
  • Niezbędna narzędzia pracy.