BRANŻE
ID:240976

Asystent/ka Działu Administracji

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. – wyspecjalizowany dostawca usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację.
Obecnie Otto Work Force poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

Jako członek naszego zespołu będziesz współpracować z  naszymi działami w procesach archiwizacyjnych.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i chętną do zdobycia nowych kompetencji zawodowych, odznaczasz się sumiennością w realizacji działań oraz potrafisz pracować w środowisku MS Office – ZAAPLIKUJ

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokich standardach, niezbędne narzędzia pracy oraz pizzę w piątki :)