BRANŻE
ID:237799

Asystent Kuchni

Firma: RST

Stanowisko: Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-01-05

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Firma RST, zajmująca się tworzeniem aplikacji dedykowanych dla branży transportowej, logistycznej oraz turystycznej, poszukuje do oddziału we Wrocławiu osobę na stanowisko:

Asystent kuchni

Poszukujemy młodej, niezawodnej, dobrze zorganizowanej osoby, która jest otwarta na kontakt z ludźmi. Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane, ale umiejętność sprawnego posługiwania się nożem mile widziana :) Wymagamy jedynie aktualnej książeczki sanepidowskiej.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • pomoc w organizacji i zaopatrywaniu przestrzeni socjalnej, w której pracownicy jadają śniadania,

  • utrzymanie porządku,

  • pomoc w wydawaniu posiłków.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji),

  • szereg benefitów,

  • nieograniczoną ilość kawy i herbaty,

  • pracę na 4 lub 6 godzin dziennie z możliwością przejścia na cały etat w przyszłości

  • stawkę 14zł brutto/h