BRANŻE
ID:247623

Administrator w Dziale Zakupów

Miejsce pracy:Wrocław

Opis stanowiska:
Procesowanie zamówień od klienta wewnętrznego, w tym:
  • potwierdzanie statusu zamówienia
  • kontakt z klientem wewnętrznym i dostawcami
  • identyfikowanie zamówionych produktów
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • dokładność i zmysł analityczny
  • dobra znajomość aplikacji MS Office (Excel, Outlook)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Firma UPS wierzy, że osoba z potencjałem może się nauczyć wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, osobowość, odpowiedzialność i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • przyjazny zespół współpracowników i nieformalną atmosferę
  • możliwość angażowania się i rozwiajania swoich pasji w ramach działaności w
  • komitetach pracowniczych  (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet  sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.)
    pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • dostęp do lokalnej kantyny oferujacej posiłki na terenie zakładu pracy, bezpłatne napoje gorące (kawa, czekolada :) itp); co tydzień owoce dla pracowników
  • atrakcyjną lokalizację pracy (10 minut od  ścisłego centrum Wrocławia) z dobrym dojazdem komunikacją miejską

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania zachęcamy do przesyłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

Odpowiadając na to ogłoszenie rekrutacyjne do UPS akceptujesz politykę prywatności dla kandydatów UPS.

Miejsce pracy: Wrocław
  • raportowanie
Wymagania:
Oferujemy:
  • możliwość angażowania się i rozwiajania swoich pasji w ramach działaności w komitetach pracowniczych  (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet  sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.)
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty Multisport