BRANŻE
ID:269175

Administrator ds. Celnych z językiem Włoskim

Miejsce pracy: Wrocław

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

Import Brokerage Rater is a profession that involves clearance of goods through customs barriers for importers This involves the preparation of documents and electronic submissions, the calculation of taxes, duties and excises, and facilitating communication between government authorities and importers

What do we need from you?

  • Good knowledge of Italian;
  • Good English in writing and speaking;
  • Client focus;
  • Computer literacy;
  • Numerical skills;
  • Attention to the details;
  • Min 6-month track at current position in UPS (for internal candidates)

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania zachęcamy do przesyłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.

Główna lokalizacja: WROCLAW, Polska

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.