BRANŻE
ID:258341

ASYSTENT/KA KSIĘGOWEJ

Opis firmy:

Biuro rachunkowe K. R. A. VAT sp. z o.o. poszukuje pełnych zapału młodych ludzi na stanowisko

Asystenta/tki księgowej.

Opis stanowiska:

POSZUKUJEMY:

Studenta/ki minimum po I roku studiów (preferowane kierunki związane z księgowością, rachunkowością, podatkami itp.);

osoby dyspozycyjnej w dni robocze.

WYMAGAMY:
  • Chęci rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu księgowości, podatków i kadr;
  • Znajomości pakietu MS Office (mile widziana też znajomość programów księgowo-kadrowych linii INSERT oraz e-Płatnika);
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych;
  • Rzetelności, dokładności oraz dobrej organizacji pracy;
  • Motywacji i zaangażowania.

Oczekujemy:

  • Pomocy przy dekretacji dokumentacji księgowej;
  • Rozliczania rozrachunków;
  • Kontroli dokumentacji dostarczanej przez klientów;
  • Wystawiania dokumentacji kadrowej;
  • Wykonywania zleconych przez innych członków zespołu prac administracyjno-biurowych.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w wymiarze około 20 godzin tygodniowo od 1-10-2021 r. na okres minimum roku (po okresie próbnym);
  • Pracę w miłej atmosferze bez korporacyjnych zasad i zwyczajów;
  • Elastyczny wymiar godzin;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie księgowości, rachunkowości, podatków i kadr;
  • Wsparcie doświadczonej kadry pracowniczej;
  • Naukę oprogramowania księgowo-kadrowego oraz programów pomocniczych dla księgowości;
  • Możliwość przedłużenia współpracy.