BRANŻE
ID:242917

AGENT UBEZPIECZENIOWY -praca dla Ciebie!

Opis firmy:

Jesteśmy na rynku od 1998 roku z centralą w Warszawie.
OVB działa w 14 krajach Europy. Nasza specjalność to ubezpieczenia Allfinanz, na terenie Dolnego Śląska, jak i całej Polski.

Doradzamy w wyborze: ubezpieczeń życiowych, OC, AC, majątkowych, kredytach hipotecznych, polisach oszczędnościowych.

To wspaniała praca dla osób chcących się uczyć, a jednocześnie w sposób elastyczny zarabiać pieniądze na godne życie.

Opis stanowiska:

Czy to praca dla Ciebie? Oczywiście, jeśli tylko:
  • jesteś otwarty na nowe kontakty i znajomości,
  • masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • chcesz zaangażować się w dodatkową pracę,
  • zdobyłeś co najmniej średnie wykształcenie,
  • chcesz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności,
  • jesteś samodzielny, ambitny i przedsiębiorczy

Czego będziemy od Ciebie wymagać:

  • profesjonalnego doradztwa z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
  • poszukiwania nowych klientów, pozyskiwania referencji,
  • realizacji aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Czym możemy Cię przekonać? Zapewniamy Ci:
  • możliwość uzyskania dodatkowych dochodów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wysokie premie i prowizje,
  • dodatkowe wsparcie finansowe przez pierwsze 12 miesięcy,
  • stałe wsparcie Menadżera Zespołu,
  • uczestnictwo w atrakcyjnych wydarzeniach biznesowych,
  • udział w konkursach z wartościowymi nagrodami,
  • umowę agencyjną.