BRANŻE
ID:236620

17 zł / h Wrocław Pracownik Sortowni Przesyłek Praca na Magazynie

Inwork Sp. z o.o. – jesteśmy agencją pracy tymczasowej, polską firmą z polskim kapitałem. Oferujemy usługę pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego. Działamy w branży logistycznej i produkcyjnej, oferując pracowników lub pomagając w ich znalezieniu. Naszą firmę tworzą uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Pracownik Sortowni/Pracownik Magazynu

Miejsce pracy:, WROCŁAW (PSIE POLE) ul. Bierutowska 81
Autobus linii 904,914 Galeria Dominikańska – Bierutowska Wiadukt

P R A C A  O D  Z A R A Z !!!

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:
  • Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
  • Sortowanie przesyłek
  • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną stawka godzinowa 17 zł
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w znanej firmie z sektora  logistycznego
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 21:00
WYMAGANIA:
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Sumienności i motywacji
  • Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email hr@inwork.pl
l
ub kontakt telefoniczny +48 606 899 111

ZADANIA:

  • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek
  •    do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w znanej firmie z
  •    sektora  logistycznego