Zmień miasto
Patronat Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

DJ Trakmajster dziś w Klubie 13

2014-02-20

Klub 13 zaprasza na w swoje progi wszystkich którym znudziły się zwykłe imprezy , na których dj grają non stop te same kawałki.

DJ Trakmajster od ponad dziesięciu lat regularnie rozgrzewa do czerwoności parkiety w polskich klubach. Grał zarówno w topowych lokalach, na dużych festiwalach typu open air, czy ekskluzywnych imprezach firmowych. Muzykę podaje w dynamiczny sposób, często opierając swoje mixy o skrecze, czy ciekawe efekty dźwiękowe. Zaskakujące mieszanki różnych gatunków muzycznych to jego wizytówka. Specjalizuje się w mash up'ach, czyli połączeniach kilku utworów  w jedną piosenkę. Często te połączenia są jednocześnie wybuchowymi imprezowymi bombami. W mashup mixie nie ma przebacz. Łączy się pop z disco, drum'n'bass z twistem, rap z dancehallem. Nierzadko miksy te opierają się na funkowy groove. Gdzie James Brown spotyka się Beastie Boys tworząc muzykę ulic z mocą i tanecznym przesłaniem we współczesnym wydaniu. Trakmajster lubi także sięgać po nowoczesne, klubowe brzmienia oparte o agresywny bass
i mocny bit. Dla spragnionych elektrycznych doznań muzycznych serwuje najlepsze tune'y z takich gatunków jak baltimore, speed garage, bassline, house, drum'n'bass, dubstep. Jedno jest pewne, że wszystkie utwory mają ogromny potencjał taneczny.

W 2010 roku w amatorski sposób nagrał utwór “Gdzie jest Zbyszek?”, do którego podczas jednej z jego imprez zrealizowano teledysk. Klip ten w przeciągu kilku miesięcy oglądnęło ponad milion osób. Przy okazji specjalnych wydarzeń utwór ten wykonywany na żywo spotyka się z bardzo żywiołowym i ciepłym przyjęciem ze strony publiczności. W tym roku Trakmajster wystartował w prestiżowych zawodach organizowanych przez firmę Red Bull na najlepszego Party Rockera w Polsce, a jego szalone pomysły doczekały się wyróżnienia w postaci 3 miejsca.

Impreza rozpocznie się 20 lutego o godz. 20:)0 w Klubie 13 przy ul. Ruskiej 51. Wstęp 10 zł. Wydarzenie na Facebooku.

ip


 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama