zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

AIESEC Politechnika

50-370 Wrocław

tel. +48713203450
fax +48713203450

www.pwr.aiesec.pl

aiesec@pwr.aiesec.pl

O firmieAIESEC Politechnika Wrocławska

 

AIESEC Plitechnika WrocławkaAIESEC Politechnika Wrocławska to lokalny oddział największej, międzynarodowej organizacji studenckiej. AIESEC zrzesza ponad 38 000 członków i działa w ponad 105 krajach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, sprawdzenia się w roli przywódcy i wyjazdu na płatne praktyki zagraniczne lub wolontariat.

Do zaproponowania mamy praktyki zagraniczne i wolontariaty z ponad 100 krajów, trwające od 6 tygodni do 18 miesięcy. Wyjechać mogą studenci każdego roku, oraz absolwenci do roku, po ukończeniu studiów.

AIESEC przy Politechnice Wrocławskiej działa już od prawie 20 lat, podczas których zasłynął dwukrotnie organizacją międzynarodowej konferencji CEMOS, konferencją tematyce technologii informatycznych ITDays 2010, oraz lokalną edycją Dni Kariery – uważane za największe targi pracy praktyk i staży. Do sukcesów zaliczamy również wrocławską edycją projektu Enter Your Future – warsztatów poświeconych przedsiębiorczości prowadzonych przez praktykantów z zagr

Więcej informacji na www.pwr.aiesec.pl oraz pod adresem aiesec@pwr.aiesec.pl

Adres:

Wybrzeże Wyspiańskiego 27,BudynekC-13 pok. 2.30 i 2.31
50-370 Wrocław

Tel./fax: +48 71 320 34 50
e-mail: aiesec@pwr.aiesec.pl
url: www.pwr.aiesec.pl

AIESEC

 

FB dlaMaturzysty.pl reklama