Koncert
WROCLOVE SUMMER STAGE

WROCLOVE SUMMER STAGE

  • 2021-06-11, do 2021-06-13
  • Park na Wyspie, ul. Wróblewskiego 9, Wrocław

Wystąpili

Opis

Lato coraz bliżej, więc czas na WrocLove Summer Stage! Przez dwa czerwcowe weekendy będziemy mieli przyjemność słuchać najlepszej polskiej muzyki. Letni cykl plenerowych koncertów odbędzie się w klimatycznym miejscu niedaleko wrocławskiego ZOO i Hali Stulecia, czyli w Parku na Wyspie przy ulicy Wróblewskiego 9.

Koncertową serię rozpocznie skład, którego nikomu nie trzeba przedstawiać - Waglewski Fisz Emade. Panowie po latach wrócili wspólnie do studia i stworzyli nowy krążek „Duchy ludzi i zwierząt". Sam Wojtek Waglewski o nowym albumie mówi “Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna...”, jednak fani znajdą na nim brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu. Podczas koncertu na pewno usłyszymy też najbardziej znane utwory rodziny Waglewskich.

12 czerwca sceną zawładnie Król, wielkie odkrycie polskiej sceny alternatywnej. On również na swoim koncercie będzie promował swój najnowszy album pt. “Dziękuję”, który miał swoją premierę początkiem kwietnia. Kariera Króla mocno przyspieszyła w ostatnim czasie, między innymi dzięki nagrodom takim jak Paszport POLITYKI czy Fryderyk, a także objęciu wraz z Darią Zawiałow i Igo kierownictwa nad projektem Męskie Granie Orkiestra 2020. Jego koncert będzie wielkim wydarzeniem!

13 czerwca nadejdzie kolej na damski wokal, a dokładniej na Rosalie.. Jest piosenkarką i autorką tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem, a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. W pierwszym kwartale poprzedniego roku ukazał się jej najnowszy krążek “IDeal”, który będziemy mieli przyjemność usłyszeć w trakcie występu.

Dwa tygodnie później znów wrócimy do Parku na Wyspie, 25 czerwca zagra legenda rocka, czyli Lech Janerka we własnej osobie! Wrocławianin, muzyk rockowy, kompozytor, basista, autor tekstów. Na polskiej scenie rockowej pojawił się pod koniec lat 70 i do dnia dzisiejszego nią rządzi. Lech Janerka odczarowuje świat melodyjnymi okrzykami i przemyślanymi frazami, zmieniając słowa piosenek w rytmiczne zaklęcia. Jego występ podczas WrocLove Summer Stage zdecydowanie pozostanie na długo w naszej pamięci.

26 czerwca przyjdzie czas na mocniejsze brzmienia - zagra dla nas Hunter. W ciągu 35 lat istnienia zespół zyskał status legendy, a ich wizytówką jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów.

Ostatni dzień letniego cyklu WrocLove Summer Stage zamknie skład Raz, Dwa, Trzy... zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Koncert „Ważne piosenki” to podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy. Przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

Zapiszcie sobie te daty w kalendarzu i do zobaczenia już w czerwcu w Parku na Wyspie!

WROCLOVE SUMMER STAGE - ROZKŁAD KONCERTÓW|
11 CZERWCA - 20:00 - WAGLEWSKI FISZ EMADE
12 CZERWCA - 20:00 - KRÓL
13 CZERWCA - 20:00 - ROSALIE.

ip


Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Koro Red Bull KontroWersy
Koro znów zwycięża w bitwie Red Bull KontroWersy [WIDEO]

Koro został mistrzem freestyle'u już trzeci raz!

The Cassino - "Delta"
"Delta", czyli nowa pisoenka zespołu The Cassino [WIDEO]

Poznaj zespól The Cassino, który już w 2021 roku wyda nowa płytę!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!