Koncert
Wrocławska Orkiestra Improwizowana w Firleju

Wrocławska Orkiestra Improwizowana w Firleju

  • 2021-10-17, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Firlej, Wrocław

Opis

Wrocławska Orkiestra Improwizowana powstała w kwietniu 2021 roku. Wyjątkowość wrocławskiego projektu opiera się na współpracy  artystów zajmujących się różnymi gatunkami muzycznymi.

Próby składają się z warsztatów podnoszących umiejętności wspólnego grania i improwizacji oraz szkolenia z dyrygowania orkiestrą improwizowaną.

Członkowie orkiestry odbędą pięciodniową rezydencję w Ośrodku Działań Artystycznych „Firlej" we Wrocławiu, przygotowując się do nagrania debiutanckiego albumu oraz 17 października 2021 o 18:00 wystąpić z koncertem zwieńczającym tę współpracę.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wrocławska Orkiestra Improwizowana w Firleju"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sarsa - Ze Mną Tańcz
Sarsa w klipie "Ze Mną Tańcz" stosuje technologie XR [WIDEO]

To drugi singiel zapowiadający jej nowy album "RUNOSTANY".

Downtown, Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy śpiewa cover "Downtown" [WIDEO]

To oficjalna piosenka z filmu "Ostatniej nocy w Soho".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!