Koncert
Wrocław - Graceland 6 rano

Wrocław - Graceland 6 rano

  • 2023-01-08, , godzina 20:00
  • 100 zł (Wrocław - Graceland 6 rano)
  • Sala Koncertowa Radia Wrocław, Wrocław

Bilety

Opis

Wrocław - Graceland 6 rano. na Zapraszamy na koncerty dedykowane Monice Jaworskiej  już 8 stycznia do Sali Koncertowej Radia Wrocław. "Love Me Tender" i "Little Less Conversation", "Fever" i "In The Ghetto", "Hound Dog" i "SuspiciousMinds", Return To Sender" i "Always On My Mind". Ponad dwadzieścia największych przebojów króla rock'n'rolla w aranżacjach i wykonaniu przygotowanym specjalnie na ten wieczór. Wrocław - Graceland 6 rano rano bilety już w sprzedaży.

O koncercie Wrocław - Graceland 6 ra

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wrocław - Graceland 6 rano"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!