Koncert
wRock for Freedom 2018 - Dzień Niepodległości: Lady Pank

wRock for Freedom 2018 - Dzień Niepodległości: Lady Pank

  • 2018-11-11, , godzina 18:00
  • 45
  • Hala Stulecia, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 27.

Wystąpili

Opis

Jak co roku zapraszamy 11 listopada do Hali Stulecia na nadzwyczajny koncert z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Po 35 latach od debiutu LADY PANK zagrają dla wrocławskiej publiczności w całości swoją pierwszą płytę LP1, z której pochodzi większość przebojów grupy - m.in. "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero" czy "Zamki na piasku"! wROCK for Freedom - Dzień Niepodległości koncert Lady Pank bilety już w sprzedaży!Pierwsza płyta Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk. Przez wielu jest określana mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje Lady Pank: "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Zamki na piasku", "Vademecum skauta", "Fabryka małp" i kilka pozostałych. To z tego albumu, na początku lat 80, radiowa Trójka, jako jedyna wówczas stacja prezentująca polską muzykę rockową, wylansowała 10 piosenek czyli dokładnie tyle, ile znajduje się na płycie (singlem stał się nawet instrumentalny numer "Zakłócenie porządku"). Precedens, który nie powtórzył się w przypadku żadnej innej polskiej płyty!

Fot: Aneta Dworak

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Katy Perry i Pokémony
Katy Perry zaśpiewa na 25. urodziny Pokémonów [WIDEO]

Seria Pokémon w 2021 roku obchodzi swoje 25. urodziny, a Katy Perry jest ich wielką fanką!

Fiddler's Green
Fiddler's Green wystąpi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata [WIDEO]

Zespół wystąpi latem 2021 roku w Kostrzynie nad Odrą.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!