Koncert
The Residents - Dog Stab! Tour

The Residents - Dog Stab! Tour

  • 2023-02-15, , godzina 20:00
  • 120 zł (THE RESIDENTS - Dog Stab! Tour)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Opis

wROCKfest.pl zaprasza do Wrocławia na koncert zespołu The Residents! Koncert odbędzie się 15 lutego 2023 w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. The Residents bilety już dostępne.

The Residents we Wrocławiu 

Pierwotnie trasa była zaplanowana na początku 2021 roku. Wszystko było już zaplanowane, terminy dopięte, kluby zarezerwowane - następnie wybuchła pandemia. Trasa została przełożona na rok 2023, tym samym stając się jeszcze bardziej wyjątkową! 

 

W przyszłym roku przypada 50 rocznica założenia zesp

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Residents - Dog Stab! Tour"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Korn i Fever 333 wystąpią w Warszawie [WIDEO]

Gościli na największych festiwalach na świecie w maju 2022 wystąpią w Warszawie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!