Koncert
The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone

The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone

  • 2023-03-03, , godzina 19:00
  • 119 zł (Koncert Muzyki Filmowej - The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone)
  • Hala Stulecia, Wrocław

Bilety

Opis

Wszystkich miłośników muzyki filmowej zapraszamy na niezwykłą podróż! The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone to pierwszy w Polsce koncert muzyki filmowej poświęcony gigantom współczesnej muzyki kina. Batman czy Superman, Piraci z Karaibów czy Harry Potter - daj się porwać muzyce. The music of Hans Zimmer& John Williams & Ennio Moricone bilety na koncert we Wrocławiu już dostępne.

The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone we Wrocławiu

Napisali łącznie muzykę do

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!