Koncert
THE CASUALTIES (USA) + support

THE CASUALTIES (USA) + support

  • 2019-02-15, , godzina 20:00
  • od 45 zł
  • Stara Piwnica, Wrocław

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na koncert zespołu The Casualties 15 lutego 2019 roku do klubu Stara Piwnica we Wrocławiu! The Casualties bilety na koncert już w sprzedaży.

Nowojorczycy określani są mianem ,,największych irokezów i kolców" na amerykańskiej scenie street punk. Zespół promować będzie we Wrocławiu swoją najnowszą płytę pt. "Written In Blood", ale na koncercie usłyszmy równie przekrojowy materiał ze wszystkich poprzednich albumów. Na scenie Starej Piwnicy wspomagać ich będzie polski support, który zostanie wkrótce ogłoszony.

The Casualties nawiązuje do dokonań angielskich kapel punkowych spod znaku: The Exploited, The Varukers czy One Way System. Zespół powstał w 1991 roku w Nowym Jorku. Kapela celowo odwołuje się w warstwie muzycznej, przekazie światopoglądowym i swoim wizerunku scenicznym do klasycznego obrazu ruchu punk ponieważ jak sami stwierdzają ,,w świecie, w którym za punk uznaje się takich wykonawców jak Avril Lavigne, czy Good Charlotte, warto przypomnieć ludziom na czym to naprawdę polega". Casualties słyną z żywiołowych koncertów oraz przebojowych, agresywnych, a jednocześnie bardzo melodyjnych piosenek.

The Casualties koncert Wrocław - 15.02.2019, Stara Piwnica. The Casualties koncerty 2019.

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja