Koncert
The Amity Affliction

The Amity Affliction

  • 2023-01-29, , godzina 18:30
  • 110 zł (THE AMITY AFFLICTION)
  • Zaklęte Rewiry, Wrocław

Bilety

Opis

UWAGA Cała trasa europejska The Amity Affliction zostaje przeniesiona na 2023 rok, w związku z tym koncert we wrocławskich Zaklętych Rewirach zostaje przeniesiony na 29.01.2023. Dodatkowo, Counterparts zostaje zastąpione na trasie przez Fit For A King. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

 

Jeden z najbardziej charakterystycznych przedstawicieli gatunku post-hardcore powraca do Polski! Australijczycy z The Amity Affliction przyjadą 21.01.2023 r. do wrocławskiego klubu Zaklęte Re

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Amity Affliction"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!