Koncert
Swingrowers

Swingrowers

  • 2020-02-14, , godzina 20:00
  • 50 zł (Walentynki w stylu vintage SWINGROWERS)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 27.

fot. Dominika Golińska Kosowska

Opis

Klub Stary Klasztor zaprasza na tradycyjny już Walentynkowy Wieczór! Już 14 lutego w Sali Gotyckiej, na jedynym koncercie w Polsce, wystąpi gwiazda stylu vintage - zespół Swingrowers z Włoch! Walentynki w tylu vintage bilety już dostępne.

Swingrowers są jednym z najbardziej popularnych zespołów na światowej scenie retro w stylu electro-swing. Podczas koncertu nie zabraknie okazji do żywiołowego swingowego tańca, a na zakochanych czekać będą specjalne walentynkowe promocje w barze. Dla osób ubranych w stylu vintage przewidziane są ulgowe bilety wstępu.

Swingrowers to wspaniały, czteroosobowy zespół z Palermo na Sycylii. Grają muzykę od jazzu po hip-hop i elektronikę. Od czasu debiutu ich muzyka stale ewoluuje w unikalnym pop-stylu inspirowanym stylem vintage. Zespół jest znany z lekkiego stylu, który łączy świeżość muzyki tanecznej z mocnym wpływem lat 20. i 30. Ich trzy albumy mają ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube wraz z ciągiem chwytliwych singli. Swingrowers współpracują z Freshly Squeezed - niezależną wytwórnią muzyczną z Brighton  z Wielkiej Brytanii. Band zagrał tournee po Ameryce Północnej, Kanadzie, Azji, Europie i Japonii z takimi zespołami jak Caravan Palace i Parov Stelar. Swingrowers kontynuuje podróż dookoła świata wraz ze swoim trzecim albumem studyjnym ,,Outsidein".

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Swingrowers"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
OFF Festival 2022 ogłosił pierwsze gwiazdy

Znamy pierwsze gwiazdy festiwalu, zobaczcie kto wystąpi na OFF Festival 2022.

plakat - Women's Voices Bydgoszcz Festival
Women's Voices Bydgoszcz Festival rusza już pod koniec sierpnia. Kogo zobaczymy na scenie?

Zobacz, na czym polega sierpniowy festiwal i kogo będzie można posłuchać na żywo.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!