Koncert
Swingrowers

Swingrowers

  • 2020-02-14, , godzina 20:00
  • 50 zł (Walentynki w stylu vintage SWINGROWERS)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 27.

fot. Dominika Golińska Kosowska

Opis

Klub Stary Klasztor zaprasza na tradycyjny już Walentynkowy Wieczór! Już 14 lutego w Sali Gotyckiej, na jedynym koncercie w Polsce, wystąpi gwiazda stylu vintage - zespół Swingrowers z Włoch! Walentynki w tylu vintage bilety już dostępne.

Swingrowers są jednym z najbardziej popularnych zespołów na światowej scenie retro w stylu electro-swing. Podczas koncertu nie zabraknie okazji do żywiołowego swingowego tańca, a na zakochanych czekać będą specjalne walentynkowe promocje w barze. Dla osób ubranych w stylu vintage przewidziane są ulgowe bilety wstępu.

Swingrowers to wspaniały, czteroosobowy zespół z Palermo na Sycylii. Grają muzykę od jazzu po hip-hop i elektronikę. Od czasu debiutu ich muzyka stale ewoluuje w unikalnym pop-stylu inspirowanym stylem vintage. Zespół jest znany z lekkiego stylu, który łączy świeżość muzyki tanecznej z mocnym wpływem lat 20. i 30. Ich trzy albumy mają ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube wraz z ciągiem chwytliwych singli. Swingrowers współpracują z Freshly Squeezed - niezależną wytwórnią muzyczną z Brighton  z Wielkiej Brytanii. Band zagrał tournee po Ameryce Północnej, Kanadzie, Azji, Europie i Japonii z takimi zespołami jak Caravan Palace i Parov Stelar. Swingrowers kontynuuje podróż dookoła świata wraz ze swoim trzecim albumem studyjnym ,,Outsidein".

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Swingrowers"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Viki Gabor - Forever And A Night
Viki Gabor w anglojęzycznym singlu "Forever and a Night" [WIDEO]

Do piosenki powstał teledysk, który właśnie opublikowano.

Michał Szpak feat. The Best of Eurovision
Michał Szpak jako Edyta Górniak, Lordi i Conchita Wurst w zabawnym teledysku [WIDEO]

Zobacz wideo z przebranym artystą w klipe "The Best of Eurovision".

Konkurs Ziaja