Koncert
Stand Up Night: Korólczyk, Jachimek, Wojciech na Wrocku

Stand Up Night: Korólczyk, Jachimek, Wojciech na Wrocku

  • 2022-09-25, , godzina 20:00
  • 45 zł (Stand-up Night: Korólczyk, Jachimek, Wojciech na Wrocku)
  • ibis Styles Wroclaw Centrum, Wrocław

Bilety

Opis

Stand-up Night na Festiwalu Wrocek! W składzie: Robert Korólczyk, Tomasz Jachimek oraz Marcin Zbigniew Wojciech. Stand Up Night bilety na stand up we Wrocławiu już w sprzedaży.

Robert Korólczyk

Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie w

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Stand Up Night: Korólczyk, Jachimek, Wojciech na Wrocku"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bovska wydaje nowy singiel "Iskry" [WIDEO]

Piosence towarzyszy klip, w którym Bovska wraz z Filipem Skróncem portretuje kobiecość.

Black River prezentuje nowy album "Generation aXe" [WIDEO]

Generation aXe to piąty studyjny album w historii zespołu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!